Autor Wątek: wybory RD - 2014  (Przeczytany 14098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Obione

• kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 97
  • TCh Team
    • IPSC Region Polska
Odp: wybory RD - 2014
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Marzec 2015, 23:47 »
Janusz,

nie wiem więcej, tak jak Ci napisałem ale wiem, widzę z tego co piszesz że ze znajomością przepisów u Ciebie nie jest zbyt dobrze - żebyśmy się dobrze zrozumieli: znasz wszelkie przepisy lepiej ode mnie ale ten przeoczyłeś w swej nieomylności.
Reasumując gdybyś poczytał przepisy LS to zapewne spostrzegł byś że mając zamiar robić zawody IPSC organizatorzy zawodów z ZSD zapewne mają tarcze które do LS nadają się wyśmienicie :-*
Pozdrowienia ślę.

Offline GrzegorzP

• kaliber forum .40"
  • dostał głosów akceptacji 61
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Marzec 2015, 11:17 »
Łukaszu,
zawody są zorganizowane zgodnie z przepisami LS. Mogłyby być też pewnie zgodne z innymi  ale innych regulaminów
w PZSS nie mamy. A to czy sędziowie będą sprawdzali zgodność wyposażenia w klasach, odpowiednio oceniali trafienia i czy tarcze będą miały prawidłowy kształt i wielkość tego nie wiem bo zawody są  jutro i może to sprawdzić dopiero ktoś na miejscu.
Natomiast tarcz do LS nie mają bo są przekonani (do dziś byli), że to co robią to jest IPSC.

Janusz, zacznę od początku, bo widać pisać rebusy to może i potrafisz, ale czytać to wcale.
Proszę grzecznie (ale w stanowczym tonie - jak byś miał problem z tym rebusem) i piszę "głośno drukowanymi literami" NIE WYCIERAĆ SOBIE GĘ...Y LIGĄ SPORTERA, to nie napis na dropsach, konkurencja taka sama jak inne.
A nawiasem, jakbyś choć raz przeczytał ze zrozumieniem przepisy Ligi Sportera ( na co jak widać nie znalazłeś czasu) to byś nie pisał takich pier...ł.
Jak masz zastrzeżenia do konkretnych zawodów to jako funkcyjny "celebryta" KS PZSS napisz z wysokości swojego "urzędu" pismo do organizatora, a nie WRZESZCZYSZ na cały internet.
Jeszcze raz proszę o opamiętanie się bo to co robisz nikomu i niczemu nie służy. 

Pozdrawiam
Grzegorz

Offline jaku

• kaliber forum .40"
  • dostał głosów akceptacji 46
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Marzec 2015, 12:32 »
to nie napis na dropsach

Jeżeli właściciele praw do znaku towarowego (patentu do nazwy) "Liga Sportera" nie zgadzają się by
kluby zrzeszone w PZSS uprawiały tę konkurencję to proszę o złożenie stosownego wniosku do władz PZSS
z udokumentowaniem praw własności.

a nie WRZESZCZYSZ

Przepraszam panie CENZORZE ale nie wiedziałem, że nie można na forum pisać na temat wątpliwości
wg jakiego regulaminu będą przeprowadzane zawody.
Proszę o zbanowanie (głowę popiołem już posypałem).

Offline GrzegorzP

• kaliber forum .40"
  • dostał głosów akceptacji 61
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Marzec 2015, 15:50 »
to nie napis na dropsach

Jeżeli właściciele praw do znaku towarowego (patentu do nazwy) "Liga Sportera" nie zgadzają się by
kluby zrzeszone w PZSS uprawiały tę konkurencję ...
Ciekawe, że nie porównujesz zawodów krakowskich do kiepskich organizowanych przez siebie tylko do zajefajnych organizowanych przezemnie i żadne prawa własności nie mają tu zastosowania, bo co to za porównanie - jak nie łapie się na IPSC to znaczy to Liga Sportera.

a nie WRZESZCZYSZ

Przepraszam panie CENZORZE ale nie wiedziałem, że nie można na forum pisać na temat wątpliwości
wg jakiego regulaminu będą przeprowadzane zawody. ...

Ciekawe jest to, że realizujesz zadania jakie Ci powierzyło KS PZSS przez publiczne forum nie wiedziałem, że to obowiązująca forma korespondencji z organizatorami zwłaszcza, że ogólnie wiadomo, że koledzy z grodu Kraka dość rzadko tu zaglądają.

PS. A popiołu nigdy za dużo, nawet na "jaśnie oświetlającą".     
Pozdrawiam
Grzegorz

Offline Montrala

• kaliber forum .357"
  • dostał głosów akceptacji 41
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Marzec 2015, 16:41 »
Przepraszam, ale o co ta bitwa? ZSD zorganizowało zawody Level I nie wymagające przynależności do regionu. I chwała im za to, bo popularyzują strzelania dynamiczne.
Once I tought that I was wrong, but I was mistaken.

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera