Autor Wątek: ...broń sprzedawana co 3 sekundy...  (Przeczytany 3054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert

• kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 97
Pozdrawiam
Robert www.ligasportera.pl

Offline Jan Trzciński

• kaliber forum .22"
  • *
  • dostał głosów akceptacji 0
Odp: ...broń sprzedawana co 3 sekundy...
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2015, 15:20 »
Nazywam się Jan Trzciński od roku  staram się o pozwolenie na broń.  Przyznam ,że obowiązujące procedury są skomplikowane (szczególnie  część  teoretyczna egzaminu) i z pewnością zgodzicie się Państwo ze mną że trzeba je uprościć, a w szczególności wyeliminować  „widzi mi się” komendanta wojewódzkiego Policji . Jako, że kandyduję do sejmu z listy Kuzkiz 15 z miejsca 5 - Jan Trzciński,  z pewnością  kiedy zostanę posłem, opowiem się za bardziej powszechnym dostępem do broni.

Zachęcam zatem Państwo do głosowania w Wyborach Parlamentach które odbędą się w niedzielę, 25 października 2015 roku  na listę Kukiz 15 na pozycję 5 -Jan Trzciński.

Offline Przemo

• kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 72
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2015, 17:43 »
Witam
A co Pan rozumie przez "bardziej powszechny dostęp do broni"?

Offline Jan Trzciński

• kaliber forum .22"
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2015, 22:32 »
Np. Jeśli ktoś stara się o pozwolenie na broń w celach obrony osobistej to w części teoretycznej egzaminu nie powinno być rzeczy związanych z obowiązkami firm ochroniarskich. No i oczywiście wyeliminować widzi mi się komendantów wojewódzkich. Czyli jeśli ktoś spełnia warunki ma prawo otrzymać broń.

Offline Przemo

• kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 72
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik 2015, 23:58 »
I to wszystko? Wyeliminować widzi mi się komendantów i modyfikacja części teoretycznej o pytania związane z obowiązkami firm ochroniarskich. Jeszcze jakieś pomysły? A jak Pan widzi egzamin praktyczny? Jakieś umiejętności, wiedzę: związaną z użyciem broni na ulicy, w pomieszczeniach, balistyce końcowej, rodzaju pocisków ich zachowaniu się itp. powinna posiadać osoba starająca się o broń do obrony osobistej - czy to bez znaczenia?
Tak z ciekawości - strzela Pan?

Offline Anka44

• kaliber forum .22"
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty 2018, 08:36 »
Dosyć uproszczone te powody, dla których broń miałaby być bardziej dostępna  :)
Mądrzy ludzie uczą się na własnych błędach. Ale ci naprawdę bystrzy uczą się na cudzych
Brandon Mull

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera