Autor Wątek: Słuchawki ochronne  (Przeczytany 611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline snajper12

• kaliber forum .22"
  • *
  • dostał głosów akceptacji 0
Słuchawki ochronne
« dnia: 25 Październik 2016, 13:04 »
Cześć,

Ostatnio dość intensywnie poszukiwałem słuchawek ochronnych, zarówno ze względu na miłość do strzelania (ale już mniejszą do hałasu wystrzału) jak i niewątpliwej przyjemności mieszkania w sąsiedztwie studentów. Nie miałem co prawda żadnego punktu zaczepienia ale szukałem produktów po w miarę niskich cenach i w miarę dobrych ocenach. No nie było niestety tak kolorowo, rezultaty moich poszukiwań były albo skuteczne albo tanie. Udało mi się jednak trafić na stronę http://aciro.pl gdzie te same dobre rozwiązania były dostępne w cenach dużo, dużo mniejszych niż na konkurencyjnych stronach. Jeśli ktoś potrzebowałby słuchawek czy okularów ochronnych to również mogę polecić ten sklep. Zamówienia realizowane są ekspresowo. Jednego dnia zamawiasz, a następnego już jest u Ciebie kurier z paczką. Jeśli ktoś szukałby taniego i sprawdzonego sklepu z wysyłką to polecam właśnie aciro.pl

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera