Autor Wątek: Tanfoglio Day 2017 #1 Edycja  (Przeczytany 1596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reshoot

  • RESHOOT - Portal Strzelectwa Dynamicznego
  • Moderator
  • kaliber forum .25"
  • **
  • Wiadomości: 58
  • dostał głosów akceptacji 13
    • RESHOOT - Portal Strzelectwa Dynamicznego
Tanfoglio Day 2017 #1 Edycja
« dnia: 02 Październik 2017, 20:50 »

TANFOGLIO DAY 2017

#1 edycja w Polsce, organizowana przez Importera i Oficjalnego Dystrybutora marki TANFOGLIO w Polsce firmę 4SHOOTER

Szczegółowe informacje:

TANFOGLIO Day odbędzie się 07 Października 2017 r., na Strzelnicy otwartej w Rembertowie (poligon) - Strzelnica CWKS Legia.

Tanfoglio Day to pierwsza edycja organizowana przez firmę 4SHOOTER wspólnie z CWKS Legia Warszawa – Sekcja Strzelecka.

Spotkanie odbędzie się w trakcie Finału V Zawodów o Puchar Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie i prezentację broni marki Tanfoglio! Sprawdźcie sami, potestujcie – ten dzień jest dla Was!

Dla Państwa, wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu marką Tanfoglio oraz licznym pytaniom „gdzie z tej broni można postrzelać” postanowiliśmy połączyć wydarzenie z prezentacją i z możliwością wypróbowania i postrzelania z najbardziej popularnych modeli pistoletów Tanfoglio.

Wydarzenie dedykowane będzie dla przyszłych i obecnych posiadaczy pistoletów marki Tanfoglio. W trakcie imprezy po za strzelaniami, będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się poglądowo również z pozostałą ofertą pistoletów marki Tanfoglio. A dodatkowo, zaprzyjaźnieni i współpracujący z nami strzelcy będący użytkownikami marki Tanfoglio chętnie podzielą się z Wami wiedzą o marce Tanfoglio jak i samym użytkowaniu broni.

W tym wydarzeniu towarzyszyć nam będą czołowi strzelcy IPSC z Team TANFOGLIO POLAND:
Sławomir Czauderna – wielokrotny Mistrz Polski i Litwy IPSC w klasie OPEN.
Ignacy „Igi” Eidrigevicius - brązowy medalista Mistrzostw Polski IPSC Polish Open klasa Production 2016. Zawodnik, instruktor, sędzia.
Oraz nasi Przyjaciele z Good Fellas Shooting Team -
Powered by TANFOGLIO.

W trakcie imprezy i zawodów o Puchar Sekcji Strzeleckiej CWKS Legia planowane są:

T - Oferta produktowa marki Tanfoglio.

T - Testy strzeleckie z broni Tanfoglio

T - Prezentacja połączona z możliwością wypróbowania i postrzelania z najbardziej popularnych modeli pistoletów Tanfoglio.

T - Pokaz Strzelectwa dynamicznego I.P.S.C przeprowadzony przez mistrza Polski Sławomira Czaudernę

T - Dostęp do Strzelnicy laserowej -dla każdego uczestnika

T - Konkursy z nagrodami

Oferta produktowa Tanfoglio dostępna będzie dla Państwa w oddzielnym namiocie firmowym, gdzie zaprezentujemy Państwu szeroką gamę różnych modeli pistoletów tej marki. Chętnie o nich opowiemy, udzielimy wszystkich niezbędnych informacji zarówno o użytkowaniu jak i serwisowaniu sprzętu, i wręczymy najnowsze katalogi.

TANFOGLIO I.P.S.C. WORLD CHAMPION - to wysokiej klasy pistolety używane na całym Świecie przez najlepszych, m.in strzelców dynamicznych IPSC: Eric Grauffel, Benjamin Stoeger, Christine Burkhalter, JJ Racaza, Sebastien Egret, Dominic Meier.

Jeśli posiadacie już Państwo broń lub należycie do klubu strzeleckiego, weźcie ze sobą dokumenty jak: legitymacja posiadacza broni, dowód osobisty, dowolny dowód na posiadane umiejętności. Może to być promesa, licencja zawodnicza, zaświadczenie o ukończeniu kursu, praktycznie dowolny kwit. Dzięki temu będziemy mogli sprawniej regulować kolejność strzelania.

Koszt udziału to wykupienie pakietu strzeleckiego od CWKS Legia – szczegóły wkrótce. Wszystkie informacje techniczne w trakcie imprezy w biurze strzelnicy - zawodów. W trakcie imprezy obowiązuje Regulamin strzelnicy.

Dodatkowo na Państwa pociechy czekać będzie wiele atrakcji!

Aby utrzymać sympatyczną atmosferę spotkania na miejscu będzie catering dla Wszystkich, którzy wykupią strzelanie.

Czekamy na Państwa 07 Października, w godzinach 9.00-15.00

WAŻNE: Organizatorzy utrwalają i rozpowszechniają przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej jaki i wizualnej dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału, tj. przebywania na terenie Strzelnicy CWKS Legia Rembertów w dniu 07.10. 2017 r. w godzinach 9:00-15:00.


Wstęp bezpłatny.
Do zobaczenia!

Bieżące informacje na: Facebook

 

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera