Autor Wątek: Zakupy w Dziemianach...  (Przeczytany 2534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Korzonek

• kaliber forum .25"
  • **
  • dostał głosów akceptacji 33
Zakupy w Dziemianach...
« dnia: 27 Września 2013, 16:35 »

Kupiłem w tym tygodniu używany pistolet u Skawińskiego w Dziemianach

http://www.skawinski.pl/bron-palna-do-celow-sportowych-i-ochrony-osobistej/bron-palna-uzywana/pistolet-cz-83-kal-9mmmakarov-pproduct-1560.html

Od początku zaczęło się kiepsko, tj. pistolet zacinał się przy każdym strzale (przekoszenie naboju), okazało się na szczęście, że winne były magazynki i po dobraniu poprawnie działających pistolet zaczął działać właściwie. Generalnie trwało to jakieś 2 godziny i finalnie zakończyło się zakupem z małym rabatem i dodatkowym magazynkiem. Mały problem był również z walizką, która miała być w komplecie zgodnie z opisem na stronie internetowe ale jej nie było- na szczęście walizka się znalazła, co prawda od innego pistoletu.
   Największa niespodzianka, niestety już po powrocie do domu spotkała mnie gdy zobaczyłem, że grot iglicy wysuwa się z czółka zamka na 1 cm... od wpływem lekkiego puknięcia w tył zamka....
Bo zdemontowaniu iglicy okazało się, ze jest pęknięta i wyraźnie „sklepana” co raczej świadczy o tym, że już miała jakiś przebieg po pęknięciu a przed dokonaniem zakupu przez moją skromną osobę.
Generalnie pistolet miał być w stanie „dobrym”... i jakoś nie jestem przekonany czy egzemplarz broni z pękniętą iglicą można takim nazwać. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że właściciel dysponujący warsztatem rusznikarskim wraz personelem najwyraźniej nie uznał za stosowne sprawdzić stanu technicznego broni przed wystawieniem na sprzedaż.
   Jedyny plus jaki widzę to podziemna strzelnica.
Podsumowując, chciałem tam jeszcze kupić przynajmniej jedną sztukę broni nowej ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia w chwili obecnej wynosi "0".

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera