Autor Wątek: Co kupic  (Przeczytany 8855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert

• kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 97
Odp: Co kupic
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Lipca 2010, 23:46 »
Zapewniam, że nie ma drugiego dna.

Słyszałem tylko zróżnicowane opinie na temat tego modelu w kal. .40S&W od samych właścicieli. I tylko to powstrzymało mnie przed zakupem ostatniego egzemplarza jaki był na półce w Wa-wie.

W Poznaniu był egzemplarz do złomowania, któremu właściciel "ściął" rygle...a (podobno) dlatego, że ładował tam ammo +P i silniejszą >:(

Ad rem: Wojtek - Jacek dobrze radzi. Kup cześkę. Renoma Shadow-łek nie wzięła się z niczego. Jest tego dużo, części dostępne, akcesoria również...
Pozdrawiam
Robert www.ligasportera.pl

Wojciech G

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lipca 2010, 23:49 »
 >:( Panowie otwórzcie sobie wątek ,pieszczot osobistych, >:D. Ja tylko uniżenie proszę aby ktoś coś sensownego mi doradził. I O NIC WIĘCEJ NIE PROSZĘ! >:D

Offline Robert

• kaliber forum .45"
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Lipca 2010, 23:50 »
>:( Panowie otwórzcie sobie wątek ,pieszczot osobistych, >:D. Ja tylko uniżenie proszę aby ktoś coś sensownego mi doradził. I O NIC WIĘCEJ NIE PROSZĘ! >:D

No to chyba dostałeś...
Pozdrawiam

Wojciech G

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Lipca 2010, 23:53 »
 Czytając Wasze posty-tak dostałem-w du :pierdolonek:ę.

Offline Ostry

• Administrator
  • kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 114
  • CHSS
    • SSD "GWARDIA"
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Lipca 2010, 23:55 »
Kup TS i zestaw do elaboracji jeżeli chcesz strzelać z .40 S&W. Bo nie słyszałem, żeby coś w tym kalibrze strzelało normalnie na fabrycznej amunicji.
<si vis pacem para bellum>

Offline Robert

• kaliber forum .45"
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Lipca 2010, 00:06 »
Czytając Wasze posty-tak dostałem-w du :pierdolonek:ę.

Hmm...wydaje mi się, że zachowujesz się trochę niewdzięcznie >:(

1. Jako jedyni odpowiedzieliśmy Ci w tym wątku (czyżbym przeoczył tu lawinę postów innych userów?)
2. Jacek dał Ci konkretną odpowiedź - fakt, napisał Ci, że masz sam wyciągnąć wnioski, ale samodzielne myślenie to nie jest dla Ciebie kłopot? :P
3. Omawialiśmy następny konkretny egzemplarz. Bul-a. Pytałeś się o inne modele czy nie? To co drzesz .... :(
4. Zaoferowałem Ci przywiezienie i ogląd dobrego modelu na sobotę do Parzęczewa. Jacek miał to zobaczyć a jego opinii chyba możesz wierzyć, nie? Ale...delikatnie mówiąc..zlałeś to  :(
5. Napisałem słowa potwierdzające opinię Jacka o CZ-tkach? Napisałem!
6. Dostałeś konkretny egzemplarz do zakupu (Kaliber) i co, mało? ???
7. I bądź  tu :pierdolonek: dobry człowieku >:(
8. EOT
Pozdrawiam

Offline Robert

• kaliber forum .45"
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Lipca 2010, 00:10 »
Bo nie słyszałem, żeby coś w tym kalibrze strzelało normalnie na fabrycznej amunicji.

Montrali STI z tego co wiem "chodzi" dobrze.

Acha..miał być EOT. OK. to jest.

EOT ;D
Pozdrawiam

Wojciech G

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Lipca 2010, 07:41 »
 :-[ Mylisz się moja wdzięcznośc jest wielka!

Ad 1. To fakt :-*
Ad 2 i 3. To też fakt! Ale nie napisaliście jaki zestaw do elaboracji kupic-nie żebym się czepał-piszesz tak konkretnie, ze pewien niedosyt odczułem :wink:
Ad 4. Nie znam firmy ,Dobry Model, :P ale oczywiście skoro proponujesz to chętnie.
Ad 5. Napisałeś.
Ad 6. W związku z Ad. 2. 3. 4. tak jakoś niekoniecznie :))!
Ad 7. Dobrym zawsze byc wypada!
Ad 8. Whot?

PS
A z tym samodzielnym myśleniem u mnie-to sobie pojechałeś. Gdyby tak było to bym tematu nie otwierał :(.

Offline protech

• kaliber forum .25"
  • **
  • dostał głosów akceptacji 34
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Lipca 2010, 09:36 »
Bula para kolegów ma ( no... znaczy się  chyba parą nie są, ale ich 2  :wink: w najbliższej okolicy )
Nie słyszałem o jakichś poważnych problemach - chyba że się w benzynie ekstrakcyjnej wymyje poskłada i zapomni nasmarować jakimś oleum...  ::)
(Robert- Uważaj przy czyszczeniu ...  ;D)
STI po drobnych modyfikacjach też chce strzelać - chyba że się 2 kulki na raz z lufy próbuje wypuścić ... to nie koniecznie da się postrzelać później...  ::)
« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2010, 09:40 wysłana przez protech »

Offline Montrala

• kaliber forum .357"
  • dostał głosów akceptacji 41
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Lipca 2010, 11:26 »
Na fabrycznej amunicji .40SW najlepiej działa HK USP Expert :) Żadne STI, SVI, CZ czy Tanfoglio nigdy nie zbliży się nawet do tego poziomu niezawodności. W około 10.000 strzałów miałem dwa zacięcia - pierwsze jak pękła łuska, drugie jak strzelałem ze słabej ręki z ręką wsadzoną w okno zasłoy i nadgarstkiem skręconym w bok - nie przeładował.

A co do wyboru CZ czy Para - to sprowadza się on zasadniczo do tego co bardziej leży w ręku i lepiej się z tego strzela konkretnej osobie. Te systemy różnią się zarówno chwytem jak i pracą zamka w sposób dość zasadniczy. Para jest na pewno nieco trwalszy niż CZ i więcej "tunigu" jest dostępne. Tanfoglio/Sphinx to tylko ładniejsze/droższe "cezetki".
Once I tought that I was wrong, but I was mistaken.

Offline BulbaAa

• kaliber forum .22"
  • *
  • dostał głosów akceptacji 0
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Lutego 2020, 10:51 »
Cześć!
Też mam pytanie dot zakupu. Chodzi mi o repliki broni takie bez zezwolenia. Tato niedługo przechodzi na emeryturę i potrzebuję prezentu. Nie znam się za bardzo i dlatego szukam po forach. W jednym sklepie tato cały czas kupuje odzież militarną i ma tam kilka pkt do wykorzystania a więc byłoby miło gdyby ktoś coś z tej stronki polecił https://www.militaria.pl/air_soft_gun/pistolety_i_rewolwery_c124.xml
Coś małego i poręcznego ale żeby miał się czym pochwalić kolegom :)
Może ktoś z Was ma któryś z tych pistoletów/rewolwerów i będzie mógł polecić.
Od razu można też podesłać link do pasujących kuli.
Z góry dziękuję!

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera