Autor Wątek: Niestety...  (Przeczytany 8878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ROBDEGUARDIO

• kaliber forum .308"
  • dostał głosów akceptacji 33
Odp: Niestety...
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Sierpnia 2010, 14:17 »
Uwaga zmiana - msza w Kościele na Jarotach rozpocznie się wcześniej około 13,45.

Offline Prezes

• kaliber forum .22"
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Sierpnia 2010, 17:15 »
Sprostowanie  - msza na Jarotach rozpocznie się około 13,45.

Ps. Nie zauważyłem sprostowania Roberta.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2010, 17:17 wysłana przez Prezes »

Offline ROBDEGUARDIO

• kaliber forum .308"
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Sierpnia 2010, 21:40 »
Do Admina -Administracji Forum FSD:
 Minęły juz dwa tygodnie od śmierci Jacka.
Ś.P.Jacek  - Jaczax - Strzelec przez większość z Was znany osobiscie nic juz nie napisze.
 Pisał jednak tu na tym forum wiele postów, które tak jak i Jego strzeleckie sprawy i osiągnięcia chcemy pamiętać.
Zgodnie z obietnica na  którą Jacuś  czekał nie został przywrócony dział POLITYKIERZY- w innej formie.
 Jacek niestety tego nie doczekał,ale wiele osób na to liczy.Niech ten dział powróci jako Jego świadectwo,jako miejsce ,gdzie w ostatnich tygodniach mógł się wypowiadać na tematy.które go interesowały,a być może w ten sposób chciał być potrzebny i zauważony.
Jego polemika powinna byćwzorcem prowadzenia dyskusji ..bez obelg i uwłaczania godności jednostki.

Bardzo proszę o przywrócenie - UWAGA - zamknietego działu POLITYKIERZY.
 Jestem przekonany - a mam pewność i nie tylko ja- posłuzy to również dla dobra niniejszego forum.

Robert.
Przyjaciel Jacka...

Offline Ostry

• Administrator
  • kaliber forum .45"
  • dostał głosów akceptacji 114
  • CHSS
    • SSD "GWARDIA"
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpnia 2010, 22:55 »
Dla mnie osobiście pamięć o Jacku jako koledze i sportowcu, a przede wszystkim ciepłym człowieku, nie jest uzależniona od istnienia działu, w którym onegdaj pisał.
Dziwie się, że ktoś mógłby tak myśleć i próbować budować w ten sposób jego pamięć.
Zwłaszcza, że wypowiedzi niektórych użytkowników forum, w okolicach wypowiedzi Jacka pozostawiały wiele wątpliwości, co do ich kultury.
Jacek zrezygnował z pisania i obecności na tym forum zanim dział "Politikierzy" został zamknięty.

Nigdzie nie padła obietnica powrotu do dalszego edytowania działu "Politikierzy". Został zamknięty, ponieważ znacznie odbiegał od ogólnie przyjętej tematyki forum, a dyskusja w nim stawała się nieelegancka.

Administracja Forum Strzelectwa Dynamicznego podjęła definitywną decyzję o nie uruchamianiu ponownym tego działu.

Pozdrawiam.

<si vis pacem para bellum>

Offline Papo

• kaliber forum .308"
  • dostał głosów akceptacji 44
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpnia 2010, 23:01 »
Przedwczoraj się dopiero dowiedziałem.....! Biedny Jacek. Znaliśmy się niedługo , od Mistrzostw Wybrzeża w Ustce 2005. Przegrałem z Nim kilkoma punktami i to On był na "pudle". Namawiał do rewanżu w tym Roku i w zeszłym.Nie pojechałem na te Zawody. Myślałem , że może w przyszłym ........Żegnaj Jacku , już się nie odegram ,ani nie przegram z Tobą . Nic!Koniec! Dlaczego?..!!!!!
Andrzej Amer

Wojciech G

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpnia 2010, 23:26 »
 Robert
Byłem osobą piszącą-jak wiesz w politykierach-analizuje posty, telefony, rozmowy. Niezależnie od wszystkiego co się stało-trzeba ten tamat zamknąc Jacek JEST i niestety BYŁ. Majorze, Kingu i pozostałym-to nie jest zasłona milczenia tylko zwykły szacunek. Uszanujmy Go tym co chcemu zrobic jako Garda czy WKS. I tyle.

Offline Reshoot

• RESHOOT - Portal Strzelectwa Dynamicznego
  • Moderator
  • kaliber forum .25"
  • **
  • dostał głosów akceptacji 13
    • RESHOOT - Portal Strzelectwa Dynamicznego
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Listopada 2014, 19:30 »

Forum Strzelectwa Dynamicznego RESHOOT na Facebook'u   Liga Sportera   Pistolet_i_Rewolwer_Obronny   PROGRES-BROŃ   M-GEAR_forum   4shooter   Liga Sportera